MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Loungemöbel 15418055
*
nr 1541 8055
Loungemöbel
2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2023
kl 18:46:29
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord david design karmstol karmstolar loungemöbel stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:25
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:09
-
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:04
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:05
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:50
-
6071 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58
*
Loungemöbel
nr 1541 8055
Loungemöbel
2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2023 |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord david design karmstol karmstolar loungemöbel stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:25 -
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:09 -
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:04
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:05 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:50 -
6071 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58



